O firmie, właściciel


Firma powstała z połączenia moich pasji, zainteresowań i wykształcenia. Zamiłowanie do elektroniki zawsze pomagało mi poznawać nowe zagadnienia i gromadzić doświadczenie.

Dziś zdobyta wiedza i umiejętności pozwalają na prowadzenie firmy ELEPROJECT, świadczącej usługi związane z projektowaniem urządzeń elektronicznych.

Nieustająca współpraca z firmami działającymi w branżach związanych z branżą naszej firmy zapewnia, że nasze rozwiązania idą w parze z postępem technologicznym. Codzienny kontakt z osobami zajmującymi się szeroko pojętą elektroniką daje możliwość wymiany doświadczenia i wdrażania nowych rozwiązań.

Układy elektroniczne projektowane są w bardzo popularnym programie Altium Designer. Projektujemy elektronikę w tym środowisku ponieważ dostarcza ono wielu możliwości. Nie sposób wymienić tutaj wszystkich jego właściwości, dlatego zapraszamy do zakładki poświęconej temu programowi.
Oprogramowanie dla mikroprocesorów / mikrokontrolerów piszemy najczęściej w języku C. Oprogramowanie komputerowe tworzymy zazwyczaj używając języka C++.

Wszystkie wykonywane przez nas projekty przygotowywane są w legalnych środowiskach projektowych i programistycznych. Zatem nasi klienci mają pewność, że opracowane przez nas rozwiązania są absolutnie legalne i nadające się do dystrybucji, użytku, sprzedaży itd.

Wystawiamy faktury VAT.

Zaufało nam już wielu klientów. Zachęcamy do kontaktu i zapraszamy do nawiązania współpracy.


Właściciel,

Michał Grochowina

 
Home O firmie
Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości