Tworzymy oprogramowanie w językach i technologiach: C/C++, VHDL, C#, Java, Assembler, HTML, PHP, Java Script, CSS, mySQL,  skrypty Python, skrypty Lua.
Piszemy aplikacje bare-metal, oraz oprogramowanie pod systemy operacyjne Linux, Windows, Android, oraz systemy operacyjne czasu rzeczywistego RTOS.

Programowanie mikrokontrolerów / mikroprocesorów

Bardzo często w urządzeniu występuje procesor, dla którego należy stworzyć odpowiedni software, by cały układ elektroniczny pracował właściwie. Software taki określany jest często mianem systemu wbudowanego (ang. embedded system).

Nasza firma programuje mikroprocesory 8, 16 i 32-bitowe. Najczęściej są to procesory z rdzeniem ARM, STM, Atmel AVR oraz Texas Instruments, 8051
i inne.
Używamy mikrokontrolerów ogólnego przeznaczenia, jak również do zastosowań dedykowanych np. automotive, przemysłowe, DSP itd.

Programujemy zarówno procesory w zaprojektowanych przez nas układach elektronicznych, jak i w urządzeniach dostarczonych przez klienta. Tworzymy również oprogramowanie dla układów, które jeszcze nie powstały - na tzw. płytach ewaluacyjnych

Pisanie programów na układy programowalne FPGA i CPLD

Gdy liczy się szybkość wykonywania algorytmów z pomocą przychodzą układy FPGA, w których możemy zrealizować dowolne funkcje logiczne i wykonać je w jednym takcie zegarowym. Podobnie jest z układami CPLD, te jednak dają mniejsze możliwości, ale za to można zrealizować na nich urządzenia pobierające bardzo mało energii.

Piszemy oprogramowanie na FPGA i CPLD w języku VHDL między innymi na układy producentów takich jak Xilinx czy Altera.

Tworzenie oprogramowania komputerowego

W dzisiejszych czasach urządzenia elektroniczne nie rzadko komunikują się z komputerem lub siecią internetową.

Dlatego zajmujemy się również tworzeniem programów komputerowych i webowych, które współpracują z zaprojektowanymi przez nas układami elektronicznymi.

Pisanie aplikacji na urządzenia mobilne

Niejednokrotnie zachodzi potrzeba napisania aplikacji mobilnej, komunikującej się z naszymi urządzeniami lub światem zewnętrznym.

Tworzymy aplikacje na takie systemy mobilne jak Android i Windows Mobile.

Aplikacje webowe

Internet jest najbardziej popularnym sposobem komunikacji między układami na duże odległości.

Często naszym urządzeniom elektronicznym towarzyszą aplikacje sieciowe (webowe), które to razem współpracują. Piszemy aplikacje w technologiach HTML, PHP, Java Script, CSS, mySQL jak również DOT NET.

 
Home Programowanie
Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości